این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

آدرس دبیرخانه : 

تهران، خیابان اشرفی اصفهانی، خیابان شهید قموشی، خیابان بهار، دانشگاه علم و فرهنگ

ایمیل

info@icts-usc.ir

| اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

اولین جلسه ی کمیته علمی « دومین کنفرانس گردشگری و معنویت » برگزار شد

اولین جلسه کمیته علمی برای برنامه ریزی علمی کنفرانس گردشگری و معنویت برگزار شد. این جلسه که در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد با صحبت های دکتر محمد حسین ایمانی خوشخو آغاز گشت...

اولین جلسه کمیته علمی برای برنامه ریزی علمی کنفرانس گردشگری و معنویت برگزار شد. این جلسه که در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد با صحبت های دکتر محمد حسین ایمانی خوشخو آغاز گشت. وی به بازبینی اولین کنفرانس گردشگری و معنویت پرداخت و این حرکت را گامی بزرگ برای مطرح شدن معنویت در گردشگری دانست. سپس عناوین کنفرانس های مشابه بین المللی  که تا به حال این بعد از گردشگری را مورد توجه قرار نداده بودند را عنوان کرد و ضعف نظری گرده همایی های برگزار شده در این حیطه را خاطر نشان کرد.

در اولین دوره از کنفرانس 115 مقاله مورد تایید قرار گرفت که محورهای فلسفه و مدیریت و اقتصاد بیشترین مقالات را داشتند. ایمانی اعطای جایزه ی جهانی گردشگری معنویت را ابداعی بین المللی برای جلب بیشتر اساتید به این حوزه عنوان نمود و انتخاب پروفسور شارپلی به عنوان استاد برگزیده ی اولین کنفرانس گردشگری و معنویت را شروع این حرکت دانست. ضمنا بیانیه ی این کنفرانس نیز به کلیه ی دستگاه های اجرایی ابلاغ گردید که امید است بندهای آن در ادامه مورد توجه جدی قرار گیرد. در ادامه جلسه اعضای کمیته هر کدام نظرات خود را در مورد نقاط مثبت و نقاط نیازمند توجه مطرح کردند و مقرر شد دومین کنفرانس گردشگری و معنویت در بهمن ماه سال 95 برگزار شود.

دبیرخانه کنفرانسبازگشت1395/03/16
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !