این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

آدرس دبیرخانه : 

تهران، خیابان اشرفی اصفهانی، خیابان شهید قموشی، خیابان بهار، دانشگاه علم و فرهنگ

ایمیل

info@icts-usc.ir

| اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

استقبال دانشگاه های بین المللی از دومین کنفرانس گردشگری و معنویت

دومین کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت با بهره برداری از نظرات اساتید برجسته ی داخلی و خارجی در تاریخ 26 و 27 بهمن ماه 1395 در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار خواهد

 استقبال دانشگاه های بین المللی از دومین کنفرانس گردشگری و معنویت


دومین کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت با بهره برداری از نظرات اساتید برجسته ی داخلی و خارجی در تاریخ 26 و 27 بهمن ماه 1395 در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار خواهد شد. دکتر جهانیان، دبیر کل این کنفرانس با اشاره به موفقیت بین المللی اولین دوره کنفرانس افزود، دانشگاه های تیلور مالزی و پوترا و شفیلد با برقراری ارتباط با دبیرخانه کنفرانس، آمادگی خود برای همکاری علمی و اجرایی را اعلام کردند. وی افزود، محور های این دوره شامل  فلسفه، دین، اخلاق - روان شناسی و  سلامت روانی - فرهنگ و جامعه - مدیریت، اقتصاد و بازاریابی-هنر، معماری و ادبیات می باشد.

دکتر جهانیان ریاست دانشکده گردشگری دانشگاه علم و فرهنگ افزود، از کلیه محققین و اندیشمندان داخلی و خارجی که تمایل حضور یا ارسال آثار علمی و پژوهش در این کنفرانس بین المللی را دارند، دعوت می شود به وبگاه کنفرانس به آدرس http://icts-usc.ir مراجعه نمایند. افزودنی است مقالات برگزیده و ارائه شده این کنفرانس در پایگاه های رسمی جهاد دانشگاهی و سیویلیکا نمایه خواهد شد و شامل امتیاز علمی خواهد بود.
 


بازگشت1395/08/05
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !