این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

آدرس دبیرخانه : 

تهران، خیابان اشرفی اصفهانی، خیابان شهید قموشی، خیابان بهار، دانشگاه علم و فرهنگ

ایمیل

info@icts-usc.ir

| اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

دومین جلسه کمیته علمی" دوره دوم کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت" برگزار شد

کمیته علمی "دومین کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت" در دانشگاه علم و فرهنگ گردهم آمدند...

 در این جلسه که روز سه شنبه -2 آذر-  به ریاست دکتر محمدحسین ایمانی خوشخو در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد، تیم اعضای کمیته علمی کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت متشکل از اساتید دانشگاه های علم و فرهنگ,تهران,علامه طباطبایی,تربیت مدرس,امام صادق علیه السلام همچنین نمایندگانی از دفتر یونسکو در ایران,سازمان میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری,سازمان مدیریت برنامه و بودجه و انجمن علمی حکمت و فلسفه حضور داشتند.
 
با توجه به استقبال اساتید و پژوهشگران خارجی از برگزاری دومین دوره کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت,در این جلسه ضمن بررسی فهرست اسامی اساتید خارجی علاقه مند به حضور، موارد دیگری از جمله چگونگی ارائه سخنرانی و مقاله در دومین دوره کنفرانس و روند تعامل با دانشگاه ها و اساتید خارجی در دستور کار قرار گرفت. همچنین ضمن تبیین موضوعات ذیل محورهای پنجگانه کنفرانس,برنامه ریزی های صورت گرفته در جهت برگزاری نشست های تخصصی مقدماتی در شهرهای مشهد,قم,شیراز,یزد و تبریز با هدف مفهوم سازی هرچه بهتر موضوع کنفرانس صورت پذیرفت.
در ادامه جلسه از آنجا که موضوع معنویت از مباحث جدید در مطالعات گردشگری محسوب می شود و تاکنون مباحث آن مورد غفلت قرار گرفته است اعضای کمیته علمی دومین کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت ضمن تاکید به بستر سازی و مفهوم سازی صحیح و دقیق موضوع "گردشگری و معنویت" با هدف دستیابی به جایگاه علمی مناسب در مطالعات آکادمیک,نظرات خود را مطرح نمودند.
در پایان نیز اعضای کمیته علمی نکات و تمهیدات لازم را با هدف تحلیل و داوری مقالات ارسالی به دومین دوره کنفرانس ارائه کردند.
 
دومین کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت در تاریخ 26 و 27 بهمن ماه 1395 با محورهای فلسفه,دین,اخلاق/ روانشناسی و سلامت معنوی/ فرهنگ و جامعه / مدیریت,اقتصاد و بازاریابی/ هنر,معماری و ادبیات در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار خواهد شد.


بازگشت1395/09/02
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !